Bałtyk na 10 PZU Maratonie Karkonoskim

Potrzeba dużo energii i fantazji, aby zmierzyć się z Maratonem Karkonoskim. Dlatego właśnie na trasie biegu czekają na Was batony energetyczne „BossMan” oraz galaretki w czekoladzie „Fantazja”, a na osłodę także orzeszki w czekoladzie. To wszystko przygotowała dla Was firma „Bałtyk” produkująca słodycze oraz batony energetyczne.

Podczas biegu energii dostarczać będą batony energetyczne „BossMan”, które przygotujemy na wybranych punktach odżywczych. Ich naturalne i energetyczne składniki pomogą pokonać zmęczenie i osłabienie organizmu podczas wysiłku fizycznego i długotrwałej aktywności. Są one produkowane przez ZPC „Bałtyk” w trzech kompozycjach smakowych. Zostały przygotowane specjalnie dla osób o dużym zapotrzebowaniu energetycznym, prowadzących aktywny styl życia. Po batony „BossMan” sięgają m.in.  triathloniści, żeglarze, uczestnicy maratonów, ultramaratonów przełajowych, biegów na orientację czy podróżnicy. Dodawały także energii uczestnikom „Karkonoszmana”. Batony „BossMan” sprawdziły się także w ekstremalnych warunkach podczas wyprawy polarnej polskich naukowców na Spitsbergen.

            Sympatycy „BossManów” dostrzegają w nich nie tylko walory energetyczne i smakowe, ale także prozdrowotny charakter poszczególnych składników. To dlatego właśnie zyskują uznanie zarówno w środowisku sportowców jak i wszystkich tych, którzy preferują zdrowy styl życia. Na punktach odżywczych będą także galaretki w czekoladzie „Fantazja”, które w ostatnich latach zyskały dużą popularność podczas biegów. „Fantazje” oprócz cukru mają także większą od innych cukierków zawartość wody co pomaga w nawodnieniu. Poza tym są też praktyczne w spożyciu i po prostu smaczne.

„Bałtyk” przygotował dla Was także jeden ze swoich najnowszych produktów – „Orzeszki Bałtyckie”. Są to orzeszki arachidowe oblane pyszną, mleczną czekoladą – idealne na uzupełnienie spalanych kalorii :)

UWAGA! dla uczestników Maratonu i Półmaratonu Karkonoskiego „Bałtyk” przygotował bonus – darmową przesyłkę przy zakupie batonów energetycznych „BossMan” na stronie www.bossman.zpcbaltyk.pl - wystarczy w uwagach wpisać swój numer startowy.

„BAŁTYK” – najsłynniejsza na Pomorzu fabryka czekolady, której historia sięga 1923 roku i nierozerwalnie wiąże się z Gdańskiem. Czekolady, cukierki, pralinki, lizaki, bombonierki, drażetki czy orzeszki – to wszystko powstaje w rodzimych, polskich zakładach „Bałtyku” w Gdańsku i we Włocławku. „Bałtyk” tworzy słodycze zarówno według tradycyjnych, wieloletnich receptur, jak i zaskakuje swoich sympatyków nowatorskimi pomysłami na zupełnie nowe produkty.

 

Organizatorzy i Patronaty

Sponsorzy i Partnerzy

Patronat Medialny